shopping_cart0 Krepšelis

Sveiki,

malonu, kad užsukote į www.TauirNamams.lt asmeninį puslapį.

Esu nepriklausoma Prouvé partnerė – Aušra. Mano pažintis su kompanija Prouvė prasidėjo 2018 m. sausio pirmomis dienomis. Registravausi su mintimi pirkti tik sau ir sutaupyti, ir nė nesapnavau, kad sparčiai tapsiu komandos, kuri vis auga, vadove. Matydama, kad susidomėjimas tiek pačios kompanijos produkcija, tiek ir šiuo asmeniniu MLM verslu didėja, sukūriau šį puslapį, kad dar daugiau žmonių susipažintų su Prouvé kompanijos kvepalais, namų valymo produkcija, kūno priežiūros priemonėmis, kosmetika ir praplėstų savo verslo galimybes, bei susikurtų sau asmeninį verslą.

Džiaugiuosi, galėdama šioje kompanijoje tobulėti visapusiškai. Šį verslą pradėjau būdama vaiko priežiūros atostogose. Nauja veikla leido prasiblaškyti, atrasti save iš naujo, pasinerti į parfumerijos pasaulį bei dalyvauti įvairiuose motyvaciniuose mokymuose ir žinoma, susipažinti su naujais žmonėmis. Tai veikla, kuria galima užsiimti iš bet kurios pasaulio šalies, turint tiek pagrindinį darbą, tiek ir auginant vaikus. Šis verslas tinkamas tiek moterims, tiek ir vyrams, tiek studentams, tiek ir senjorams. Pradėti niekada nėra per vėlu. Jei bent kada pagalvojote, kad gal norėtumėt pabandyti, tai veikit ČIA IR DABAR. Svarbu turėti ambicijų, atkaklumo ir užsispyrimo. Įdėjus pastangų, ši veikla gali tapti ir pagrindiniu pajamų šaltiniu.

 

Susidomėjote? Norite tapti mano komandos nariu? Šaunu! Registruotis galite savarankiškai jau DABAR paspausdami ant šios nuorodos REGISTRUOKIS NEMOKAMAI ir būtinai patikrinkite, kad skiltyje "Rėmėjo numeris" būtų įrašytas šis kodas LT1903155, kad galėčiau jums padėti jei kiltų klausimų. Arba susisiekite su manimi, suteiksiu reikiamą konsultaciją ir padėsiu užsiregistruoti.

 

Darbas su kompanija Prouvė, tapo mano hobiu, gyvenimo dalimi bei pajamų šaltiniu. O svarbiausia, kad ši veikla nepririša prie vienos vietos, nėra fiksuoto darbo laiko. Esi pats sau BOSAS.

Laukiu Jūsų savo komandoje.

Nepriklausoma Prouvé partnerė – Aušra


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2020. Prouvė - Tau ir Namams