shopping_cart0 Krepšelis

Prouvė


Kompanija Prouvė įkurta tik 2017 metų pavasarį Lenkijoje. Įkūrėja Katažina Travinska yra patyrusi tinklinio marketingo (MLM) srities lyderė. Anksčiau drauge su vyru dirbo jų įkurtoje tinklinio marketingo kompanijoje. Katažina Travinska buvo atsakinga už daugelio produktų kokybę bei patekimą į rinką. Gyvenimas pasisuko kita linkme ir šie žmonės nuo šiol vadovauja dviem skirtingoms kompanijoms.

 

Už ką Prouvé dėkinga Prancūzijai?

Nors Prouvė lenkų įmonė, daugelis mus sieja su Prancūzija. Iš Prancūzijos, Graso miesto, importuoja eterinius aliejus, kas be abejonės šiai produkcijai suteikia išskirtinį aromatą. Esame be galo dėkingi Prancūzijai, todėl nusprendėme savo įmonei duoti prancūzišką pavadinimą. Labai žavimės prancūzų stiliumi ir subtiliu požiūriu į grožį, dėl šios priežasties pabandėme jį suderinti su lenkų kūrybingumu ir atvirumu.

 

Kas užkoduota Prouvé logotipe?

Prouvé logotipas - tai mūsų pažadas Jums. Dvi susipynusios P raides simbolizuoja dvi sujungtas rankas. Tai ženklas, kad visada būsime Jūsų atrama. Mūsų logotipas taip pat primena išsiskleidusį Prancūzijos rožės žiedą, kuris žinomas dėl savo intensyvaus kvapo. Tai vienas gražiausių kvapo simbolių, kuris primena visiems, kad savo gaminiuose naudojame tik prancūziškus eterinius aliejus. Štai kodėl jie taip nuostabiai kvepia.

 

Iš kur kyla geros Prouvé idėjos?

Iš kur semiamės idėjų? Iš kasdienio gyvenimo. Esame pragmatiški optimistai. Neplanuojame skrydžių i mėnulį, bet sutelkiame dėmesį į kasdienes veiklas, kad jos taptų kuo paprastesnės ir malonesnės kiekvienam iš Jūsų. Mūsų siūlomame asortimente nerasite nepraktiškų ar atsitiktinių produktų. Viskas yra tiksliai suplanuota, veiksminga ir patikrinta. Kadangi "Prouvé" reiškia "įrodyta".

 

Iš kur kilo trys kvepalų natos?

Ant visų mūsų kvapniųjų produktų etikečių rasite tris sudedamąsias kvepalų natas, kurių kompozicija mums padėjo sukurti ir kvepalų liniją. Šios trys sudedamosios natos yra pagrindinė kvepalų linijos kompozicijos tema, o kitos sudedamosios dalys yra subtilus, puikiai jas papildantis fonas. Paželkite į kvapų sudėtį - tai minties, širdies ir gelmės natos. Šios trys natos skirtos padėti Jums geriau įsivaizduoti kvapą ir išsirinkti savo naujus mylimiausius kvepalus.

 

Kodėl mums rūpi gražus dizainas?

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų patinka graži pakuotė bei kiekvienas iš mūsų pastebime detales. Kurdami produktų pakuotes, atsižvelgėme ne tik į jas, bet ir įtemptai galvojome, kaip padaryti Jūsų gyvenimą dar lengvesniu bei patogesniu. Todėl manome, kad Jums patiks patogūs buteliukai, dangteliai - dozatoriai ir preciziški purkštuvai. Mums svarbios ir spalvos. Balta simbolizuoja tyrumą, o juoda - klasikinę eleganciją. Kartu šios spalvos parodo mūsų filosofiją, kuri pagrįsta sąžiningumu ir patikrintomis laiko taisyklėmis. Aiškiai ir tiksliai, be faktų spalvojimo.

 

Kaip Prouvé Jus pradžiugins?

Susipažinę su mūsų siūlomais produktais, Jūs nusišypsosite mažiausiai tris kartus. Pirmą kartą, kai pajusite aromatą. Antrą kartą, kai išbandysite juos, o trečią kartą, kai pamatysite jų kainą. Mes tikime, kad gyvenimas susideda iš mažų malonumų, kurie neturi daug kainuoti. Štai kodėl mums rūpi, kad net menkiausias įvykis ar dalykas, sukeltų Jums teigiamą emociją.

Kur isigyti Prouvé produktų?

Prouvé produktai yra unikalūs. Norint tai dar labiau pabrėžti, nusprendėme panaudoti unikalų būdą juos parduoti: MLM. Tai reiškia, kad neturime stacionarių parduotuvių tinklo. Prouvé produktų nerasite prekybos centre, vaistinių lentynose arba internetiniuose aukcionuose. Galite jų nusipirkti tik iš mūsų Partnerių. Jūs taip pat galite tapti mūsų Partneriu, įsigyti produktų su 25% nuolaida, o vėliau juos galite parduoti kitiems. Stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų klientai būtų patenkinti, todėl prašome, nepirkite mūsų produktų iš žmonių, kurie nėra mūsų Partneriai.

 

Kuo išsiskiria Prouvé?

Mūsų produktai buvo sukurti tam, kad būtų rekomenduojami draugams ir pažįstamiems. Štai kodėl Jums turime vieną labai paprastą, bet ypatingai svarbią užduotį: kaskart kai pasinaudojate mūsų produktu ir pradedate šypsotis, pagalvokite apie žmogų, kuriam taip pat norėtumėte padovanoti šypseną bei rekomenduoti šią priemonę. Juk džiaugsmu reikia dalintis!

 

Ar Prouvé rūpinasi aplinka?

Ant kiekvienos mūsų produkto pakuotės rasite ženkliuką „Yes, we care” („Taip, mes rūpinamės“), nes atsakymas yra „taip““. Taip - mums rūpi. Mums rūpi aplinka, tačiau nemeluojame, kad turime 100% natūralias priemones. Naudojame naujausias technines priemones ir atradimus chemijos srityje, kad Jūsų gyvenimas būtų lengvesnis. Sumažinome iki minimumo alergenus, parabenus, SLS ir baliklius. Mūsų formulės yra biodegraduojančios, o pakuotės gali būti visiškai perdirbtos. Produktų netestuojame ant gyvūnų.

 

Kaip tarimas Prouvé?

Prouvé yra prancūziškas žodis, kuris reiškia "įrodytas". Jis tariamas labai paprastai: PRUVE.

Kompanijos produktai yra kvepalai, dekoratyvinė kosmetika ir namų valymo produktai. Kvapų paletę sudaro 50 klasikinių kvapų: 30 moteriškų ir 20 vyriškų. Ir nuo 2018 metų 6 molekuliniai kvapai, kurie “unisex”, tinka tiek vyrams, tiek moterims. Visi kvapai yra vienoduose buteliukuose, nėra skirstymo į kategorijas, tai leidžia suprasti, jog kvapai yra tiesiog kvapai. Buteliukas, pavadinimas ir firma neįtakoja kvapo. Juos reikia uostyti, jie tiesiog kvepia!

Kiekvienas klientas kvepalus gali išsirinkti iš dailaus, elegantiško mėginėlių lagamėlio. Mėginukų rinkinys kainuoja 36.11 eurus ir juos gali įsigyti visi norintys bendradarbiauti su Prouve kompanija, kurti verslą, kviesti savo draugus bei pažįstamus, arba norintys tik pirkti savo poreikiams produkciją. Tačiau jo pirkti neprivaloma!

Registracija į kompaniją visiškai NEMOKAMA, nėra jokių įsipareigojimų, prisijungimo ar „starto“ mokesčių.

Prouvė kompanija bendradarbiauja su patirtį turinčia laboratorija Prancūzijoje, Graso mieste. Tai kvapų esencijas kurianti kompanija ir skaičiuojanti jau daugiau kaip du šimtus metų bendradarbiavimą su įvairiomis pasaulinio garso firmomis. Iš šios laboratorijos Prouvė kompanija perka kvapų esencijas ir gamina kvepalus, ne kvapųjį vandenį, ne parfumuotą vandenį, ne tualetinį vandenį, o būtent KVEPALUS (parfumą). Kvepalų kvapas ilgiau išlieka ant kūno odos ar rūbų. Kvepalus sudaro 20% kvapiųjų medžiagų esencijos ir likusi dalis spirito. Atitinkamai kvapųjį vandenį, dažniausiai sutinkamą įprastose kvepalų parduotuvėse, sudaro iki 16 % kvapiųjų medžiagų, spiritas ir distiliuotas vanduo. Parfumuotas vanduo, tualetinis vanduo ir kiti kvapieji kūriniai turi dar mažiau kvapiųjų medžiagų, todėl greitai išsikvepia.

Prouvė namų valymo linija yra unikali kokybe ir pritaikyta kiekvieniems namams. Patogūs produktų buteliukai su skirtingais antgaliais įvairioms situacijoms. Visi produktai yra pagaminti su natūraliais eteriniais aliejais. Aliejai neerzina uoslės receptorių ir akių naudojant juos namuose ar kitose įstaigose. Visų produktų kvapas yra švelnus, vos juntamas, tad saugu juos naudoti su vaikais ar įstaigose darbo metu.

Visi valymo produktai turi ženkliuką „Biodegradable“. Biologiškai skaidžios atliekos – tai atliekų , kurias gali suskaidyti kiti gyvieji organizmai, tipas. Biologinio suyrimo metu mikroorganizmai paverčia medžiagas į anglies dvideginio ir vandens masę. Tai turėtų būti svarbu mums, nes mūsų vaikams nereikės galvoti kaip gyventi su mūsų paliktomis šiukšlėmis. Gyvenk taip, jog po savęs paliktum gėrį savo palikuonims!Daugiau apie kompaniją Prouvė galite sužinoti ČIA.

 


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2020. Prouvė - Tau ir Namams